Bajkowisko 2018 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu

Bajkowisko 2018

Centrum Kultury Zamek w Poznaniu
 Sala Wielka, godz. 18.00

Za nami bajkowe 5 lat a ukoronowaniem jest 5-te, jubileuszowe Bajkowisko.
Dla wszystkich od lat 5 do 105.

W tym roku bardzo wiosenne, majowe: 16 maja w środę o g. 18:00, jak zawsze w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu.

BAJKI DZIECIŃSTWA - MOJEGO, TWOJEGO, JEJ, JEGO.

Zawsze aktualne, uniwersalne, wesołe, smutne, wzruszające, ponadczasowe, które naszym rodzicom czytali ich rodzice, a my czytamy naszym dzieciom i one kiedyś będą czytać swoim.

Któż nie zna: „Kota w butach”, „Księżniczki na ziarnku grochu”, „Kopciuszka”, „Brzydkiego kaczątka”, „Jasia i Małgosi”, „Calineczki”?

Opowiedzą je nasi Goście – Znani i Lubiani.
a wszystko to w przepięknej oprawie scenicznej: muzyka, choreografia, światło

CZEKAMY NA WAS – PRZYBYWAJCIE RODZINNIE!

Nabywając wejściówkę wspierasz potrzebujących.

WEJŚCIÓWKI / DAROWIZNY- od 20 złotych do nabycia:

https://tixer.pl/bajkowisko-2018-poznan-2018-05-16-1800,716,10988.html

100% pozyskiwanych środków przekazujemy dla potrzebujących!

Pozyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na rozbudowę budynku Hospicjum Palium z nowymi pomieszczeniami oddziału opieki paliatywnej.

Do tej pory zebrałyśmy i przekazałyśmy na rzecz Hospicjum kwotę ponad 200.000 zł, z czego ponad 100.000 zł w czterech kolejnych edycji Bajkowiska.

A wszystko dzięki temu, że sprzyja nam wiele osób, artystów i firm, które bez wynagrodzenia angażują się w nasze działania. W ten sposób nie tylko wydarzenie wysokobudżetowe organizujemy bez złotówki, ale także zbieramy i przekazujemy pokaźne fundusze na rozbudowę tego wyjątkowego Hospicjum PEŁNEGO ŻYCIA AŻ DO KOŃCA DROGI.

To Oni i wspierający nas Darczyńcy są nieodłącznym wsparciem Bajkowiska od lat i wierzę, że tak zostanie: OEX S.A. / TELL S.A. – główny donator wszystkich Bajkowisk, RPC Bebo Polska Sp. z o.o., Klinika Kolasiński, Schattdekor Sp. z o.o., Vercom S.A., NIRO.pl, Schlosser Heiztechnik Grupe Polska, Cognifide Polska Sp. z o.o., Wieland Electric Sp. z o.o., Alproj, LC Poznań Leszno 2000, Cermag S.A. i wielu, wielu innych, którzy dołącza co roku i przekazują środki finansowe dla Hospicjum Palium.

Nabywając wejściówkę wspierasz potrzebujących.

 

Aktualności

Wesprzyj nas

Wspierają nas